• SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

Oficiální webové stránky klubu

Kalendář zápasů

Turnaje starších přípravek přinesly radost i úspěch

Na konci srpna se na hřišti SC Xaverov uskutečnily dva přípravkové turnaje U11 a U10, které přilákaly nejen početné fanoušky, ale také přinesly našim mladým fotbalistům výrazné úspěchy.

Ročník U11 se zúčastnil tradičního Memoriálu Pavla Krále. Domácí tým se v konkurenci dalších silných týmů rozhodně neztratil a po skvělých výkonech obsadil v turnaji vynikající druhé místo. Vítězem turnaje se staly Šestajovice, ale Xaverovští hráči se nemusí za své výkony vůbec stydět. Vítězství jim uniklo jen těsně, ale jejich nasazení a odhodlání byly inspirací pro všechny přítomné.

Ještě větší radost přinesli fanouškům hráči ročníku U10, kteří se utkali v turnaji O pohár starosty Prahy 20. Xaverovský tým zde doslova exceloval, když vyhrál všechny tři své zápasy proti silným soupeřům z FK Admira Praha, SK Slavia Praha a FK Jablonec. Díky těmto výkonům si domácí tým odnesl zaslouženě první místo a získal tak cenný pohár pro vítěze.

Individuální úspěchy Xaverovských hráčů nezůstaly nepovšimnuty. Adam Kačeřík z ročníku U11 byl oceněn jako nejlepší brankář turnaje, což jen potvrzuje jeho vynikající výkony mezi třemi tyčemi. Z týmu U10 si cenu pro nejlepšího hráče odnesl Oliver Zvonič, který byl klíčovou postavou vítězného tažení svého týmu.

Kromě napínavých fotbalových zápasů se na Xaverově konal také bohatý doprovodný program, který připravili rodiče našich fotbalistů. Díky jejich úsilí a podpoře si všichni zúčastnění užili příjemný den plný zábavy, za což jim patří velké poděkování.

Děkujeme všem, kteří se na této akci podíleli, a těšíme se na další úspěšné turnaje, kde budou naši hráči opět bojovat o co nejlepší výsledky.